نمایشگاه اینوتکس 2024 تهران

سومین اردوی اینوتکس تاریخ توانشکده بکه یک پکیج کاملی از معلومات علمی و فناوری، تفریح و هیجان و معنویت و تعالی روحی رو داشت.

 

توی این اردو سری به مفاخر ایران زدیم ازشون درس گرفتیم، از شهید بهشتی و مظلومیت اقتدارش شنیدیم، شهید تهرانی مقدم و استقامتش، شهید پلارک و خدمتش به خلق و رو سفیدی ابدیش از حاج آقا حرفای جذابی شنیدیم.

بعدش توی نمایشگاه کلا ورق حالمون برگشت و حس فناوری پیدا کردیم. تو اینوتکس از ایده های جذاب صنایع دفاع و هوا فضای اون تا امکان بورسیه شدن بچه های توانشکده در اونجا به عنوان نیروی فناور، از امکان ایده پردازی شهر هوشمند و امکان حمایت از طرح تا حدود ۱ میلیارد تومان، از جرقه های کوچکی که منتج به یک استارتاپ بزرگ شدند و از چگونگی وفادار کردن مشتریان یاد گرفتیم و … .

جالبه بدونید که بعضی از بچه های زرنگ و ماهیگیر عمیدی هم قلاب ماهیگری شون رو توی نمایشگاه انداختن و سفارش پروژه داشتند.

حضور استاد شفیعی به عنوان کار آفرین و شخص فعال در حوزه ارتباطات موثر و همچنین خانم کیامهر به عنوان استاد برنامه نویسی و هوش مصنوعی باعث می شد که خیلی از فضای نمایشگاه بتونیم بهتر استفاده کنیم.

هیجان بازی های فکری و جذابش و مافیای تو راه با حاج آقا و سرکار گزاشتن بچه ها تو بازیش هم از طرف دیگه پازل جذابیت اردومون رو تکمیل کرد.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.